KONST / Litografier / Färglitografi 14332161
nr 1433 2161
Gudrun Key-Ã…berg
(f. 1925), Sverige
"Nutida mönster". Signerad, numrerad 79/260, bildmått. 39x38 cm. Färglitografi. Bladets mått: 54x50 cm, oramat löst blad
Gudrun Key-Åberg, svensk målare född 1925 i Grums, Värmland.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:57:54
300 kr
22 nov
Gudrun Key-Ã…berg
Läs mer om Gudrun Key-Ã…berg